ONLINE DİYET

 

Online Diyet

Bir kliniğe veya hastaneye gitmenize gerek kalmadan istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman beslenme uzmanınıza danışabileceğinizi hayal edin 😊 Online beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetimizle bu mümkün!

Bu hizmet yoğun iş temposuyla çalışan, sınırlı zamanı olan, beslenme ve diyet danışmanlığı almak isteyip farklı şehirde yaşayan veya kliniğe gelme imkanı olmayan kişiler için uygundur.

 

Online Diyet Sistemi Nasıl Çalışır?

Online beslenme ve diyet hizmetinden yararlanmak istediğinize karar verdiğinizde, sağlık öykünüzü, beslenme alışkanlıklarınızı ve yaşam tarzınızı öğrenip sizlere uygun beslenme programını oluşturabilmek için sizle telefon görüşmesi yapıyorum. Telefon görüşmesinde gerekli bilgileri alıp kaydettikten sonra son 3 ayda yaptırmış olduğunuz kan tahlili varsa sizden bana göndermenizi rica ediyorum. Eğer yoksa size en yakın sağlık kuruluşunda istediğim biyokimyasal bulguları yaptırmanızı istiyorum. Biyokimyasal bulgularınızı değerlendirip sağlık durumunuza ve beslenme alışkanlıklarınızı uygun ‘’bireysel ‘’ beslenme programları oluşturuyor ve sizlere Whatsapp veya E-posta üzerinden diyetinizi sizlere yolluyorum. Sizin yaşam standartlarınıza uygun beslenme programını oluşturduğumda serüvenimiz işte burda başlıyor 😊 İsteğinize göre Whatsapp veya E-posta üzerinden sürekli iletişim halinde oluyoruz, böylece aklınıza takılan ve sormak istediğiniz soruları gün içinde istediğiniz zaman sorabiliyorsunuz.  Haftada 1 gün telefonla sesli görüşme veya Facetime/Skype üzerinden görüntülü görüşme yaparak haftalık değerlendirme ve diyet güncellemesi yapıyoruz. 1 aylık hizmet satın aldığınızda haftalık olarak diyetlerinizi değiştiriyorum ve beslenmenize uygun hazırlamış olduğum tarifleri diyetinizle birlikte size yolluyorum.

Online Diyet Hizmeti;

Telefonla ön görüşme

Kişiye özgü beslenme programı

Kişiye özgü hazırlamış olduğum diyet tarifler/detokslar

Telefonla sesli veya görüntülü haftalık değerlendirme

Whatsapp veya E-posta ile diyet gönderimi

Whatsapp veya E-posta üzerinden sürekli iletişim desteği

Mesajlar ile kontrol ve destek imkanı

İsteğe göre ayda 2 veya 4 defa diyet değişimi

 

Online Diyet Avantajları ve Sundukları Kolaylıklar

Online diyet, zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Yoğun iş temposuna sahipseniz, özellikle son dönemde yaşadığımız pandemi sürecinde gerekmediği sürece evden çıkmıyorsanız, trafik sorunları gibi nedenlerden diyetisyene gidemiyor ve gitmeye vakit bulamıyorsanız online beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Online diyet, motivasyonunuzu yükseltir. Haftadan haftaya ya da aydan aya diyetisyene gittikçe değil, sürekli olarak diyetisyen ile iletişimde olduğunuz ve takip edildiğiniz için motivasyonunuz artar. Diyete başlama kararındansa diyeti sürdürmek ve hedefe ulaştığında korumak daha zordur. Online diyet hizmetinde ise hedefe ulaşıp koruma dönemine geçtiğinizde ise diyetisyeniniz sizi takip eder ve yaptığınız hataları tespit ederek sizi bilgilendirir.

 

Online diyet, diyetisyenin sizi takip etmesi çok daha kolaydır. Online diyet sistemi, öğün öğün tükettiğiniz besinler, yaptığınız kaçamaklar, özel bir durumla karşılaştığınızda, liste dışına çıktığınızda dengeleme yapma konusunda sürekli iletişim halinde olduğumuz için sizi bilgilendirme ve takip edebilme de kolaylık sağlar.

 

Online diyet sisteminin sürdürülebilirlik oranı daha yüksektir.

Online diyet sistemi sağlıklı, yeterli ve dengeli beslenme konusunda bilinç yaratarak doğru beslenme alışkanlıklarının kazanılmasına yardımcı olur.

 

Tüm bu kolaylıklardan ve avantajlardan yararlanarak online beslenme ve diyet hizmeti almak istiyorsanız bana ulaşın 😊

Telefon : 0505 610 47 66

Mail : dytecempolat@gmail.com


İletişime Geç

Fiyatlar Hakkında Bilgi Al